Module Usage Documentation (1.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Version
hu: Verzió

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: Format
hu: Formátum

en: URL
hu: Webcím

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: ID
hu: Azonosító

en: All
hu: Mind

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Add Note
hu: Megjegyzés hozzáadása

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Installed
hu: Telepített

en: File does not exist.
hu: A fájl nem létezik.

en: Package
hu: Csomag

en: Creation date.
hu: A létrehozás dátuma.

en: Modified date
hu: Módosított dátum

en: The human-readable name.
hu: Az olvasható név.

en: No modules are available to uninstall.
hu: Nincs eltávolítható modul.

en: Includes: %includes
hu: Tartalmazza: %includes

en: Activity ID
hu: Tevékenység azonosító

en: Edit URL
hu: Webcím szerkesztése

en: Includes:
hu: Tartalmazza:

en: Enabled: %includes
hu: Engedélyezve: %includes

en: Disabled: %disabled
hu: Tiltott: %disabled

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: The machine-readable name.
hu: A programok által használt név.

en: Version: @module-version
hu: Verzió: @module-version

en: Requires: @module-list
hu: Bekapcsolása ezeket a modulokat igényli: @module-list

en: Required by: @module-list
hu: @module-list használja

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
hu: Programok által olvasható név: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
hu[0]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő ok akadályozza:
hu[1]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő okok akadályozzák:
