Modules Info (1.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Version
el: Έκδοση

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: module
el: μονάδα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
