Modules Info (1.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Version
eu: Bertsioa

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Modules
eu: Moduluak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: modules
eu: moduluak
