Modules Info (1.0.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Version
fa: نسخه

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Issues
fa: پی آمدها

en: Custom
fa: سفارشی

en: Id
fa: شناسه

en: module
fa: ماژول

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: modules
fa: ماژول‌ها

en: There are no @label yet.
fa: هنوز @label وجود ندارد.
