Modules Info (1.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ
