Modules Info (1.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Version
hr: Inačica

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Modules
hr: Moduli

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: module
hr: modul

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: modules
hr: moduli
