Modules Info (1.0.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Version
hu: Verzió

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Modules
hu: Modulok

en: Issues
hu: Feladatok

en: Custom
hu: Egyéni

en: Id
hu: Azonosító

en: module
hu: modul

en: Sites
hu: Webhelyek

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: modules
hu: modulok

en: There are no @label yet.
hu: Még nincs @label.
