Modules Info (1.0.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Version
ja: バージョン

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Modules
ja: モジュール

en: Custom
ja: カスタム

en: Id
ja: ID

en: module
ja: モジュール

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: modules
ja: モジュール

en: There are no @label yet.
ja: @labelはまだありません。
