Modules Info (1.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Version
ka: ვერსია

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Modules
ka: მოდულები

en: module
ka: მოდული
