Modules Info (1.0.0) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
