Modules Info (1.0.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Version
nn: Versjon

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Modules
nn: Modular

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
