Modules Info (1.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Modules
oc: Moduls

en: Custom
oc: Personalizat

en: module
oc: modul

en: Machine name
oc: Nom sistèma
