Modules Info (1.0.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Version
os: Верси

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд

en: Modules
os: Модултæ
