Modules Info (1.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Version
pl: Wersja

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Modules
pl: Moduły

en: Custom
pl: Własne

en: module
pl: moduł

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
