Modules Info (1.0.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Version
uk: Версія

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Modules
uk: Модулі

en: Issues
uk: Проблеми

en: Custom
uk: Власний

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: module
uk: модуль

en: Sites
uk: Сайти

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: modules
uk: модулі

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.
