Modules Info (1.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Version
vi: Phiên bản

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: module
vi: môđun

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
