Modules Info (1.0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys
