Modules Info (1.0.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Version
be: Версія

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Modules
be: Модулі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Machine name
be: Машынная назва

en: modules
be: модулі

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
