Modules Info (1.0.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
