Modules Info (1.0.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Version
cs: Verze

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Modules
cs: Moduly

en: Custom
cs: Vlastní

en: module
cs: modul

en: Machine name
cs: Strojový název
