Modules Info (1.0.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Version
lv: Versija

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: module
lv: modulis

en: Sites
lv: Vietnes

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
