Modules Info (1.0.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
