Modules Info (1.0.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Issues
mr: मुद्दे
