Modules Info (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Custom
ps: خپلېخوښه
