Modules Info (1.0.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Version
pt: Versão

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: Modules
pt: Módulos

en: Issues
pt: Ocorrências

en: Custom
pt: Personalizado

en: module
pt: módulo

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: modules
pt: módulos

en: There are no @label yet.
pt: Não existe @label até agora.
