Modules Info (1.0.4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Version
bs: Verzija

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Modules
bs: Moduli

en: Custom
bs: Prilagođen
