Modules Info (1.0.4) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: Modules
de: Module

en: Issues
de: Newsletter-Ausgaben

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Id
de: ID

en: module
de: Modul

en: Sites
de: Websites

en: Machine name
de: Systemname

en: modules
de: Module

en: There are no @label yet.
de: Noch keine @label vorhanden.
