Modules Info (1.0.4) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Version
eo: Versio

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Modules
eo: Moduloj

en: Custom
eo: Propra

en: module
eo: modulo
