Modules Info (1.0.4) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Version
es: Versión

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Modules
es: Módulos

en: Issues
es: Incidencias

en: Custom
es: Personalizado

en: module
es: módulo

en: Sites
es: Sitios

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: modules
es: módulos

en: There are no @label yet.
es: Todavía no hay @label.
