Modules Info (1.0.4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Version
is: Útgáva

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Modules
is: Mótul

en: Custom
is: Sergjørt

en: module
is: mótul

en: Machine name
is: Maskinnavn
