Modules Info (1.0.4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Version
gl: Versión

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Modules
gl: Módulos

en: Issues
gl: Incidencias

en: Custom
gl: Personalizado

en: module
gl: módulo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: modules
gl: módulos

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
