Modules Info (1.0.4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Version
id: Versi

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Modules
id: Modul

en: Custom
id: Tersuai

en: module
id: modul

en: Machine name
id: Nama mesin

en: There are no @label yet.
id: Belum ada @label.
