Modules Info (1.0.4) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Custom
lt: Savitas

en: module
lt: modulis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: modules
lt: moduliai

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
