Modules Info (1.0.4) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ
