Modules Info (1.0.4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Modules
sl: Moduli

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: module
sl: modul

en: Machine name
sl: Strojno ime
