Modules Info (1.0.4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед
