Modules Info (1.0.4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Modules
sv: Moduler

en: Custom
sv: Anpassad

en: module
sv: modul

en: Sites
sv: Webbplatser

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: modules
sv: moduler

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
