Modules Info (1.0.4) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: module
ta: மட்டு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
