Modules Info (1.0.4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Version
te: సంచిక

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు
