Modules Info (1.0.4) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Version
th: รุ่น

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Modules
th: โมดูล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
