Modules Info (1.0.5) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Version
ar: النسخة

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Modules
ar: الوحدات

en: Custom
ar: مخصص

en: module
ar: الوحدة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
