Modules Info (1.0.5) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Version
cy: Fersiwn

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Custom
cy: Addasu

en: module
cy: modiwl
