Modules Info (1.0.5) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Issues
fr: Publications

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: There are no @label yet.
fr: Il n'y a pas encore de @label.
