Modules Info (1.0.5) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Version
hi: संस्करण

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: module
hi: मॉड्यूल

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: There are no @label yet.
hi: अभी तक कोई @label नहीं हैं।
