Modules Info (1.0.5) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Version
is: Útgáfa

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Modules
is: Einingar

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
