Modules Info (1.0.5) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Status
it: Stato

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Version
it: Versione

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Modules
it: Moduli

en: Custom
it: Personalizzato

en: module
it: modulo

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: modules
it: moduli

en: About
it: Informazioni

en: There are no @label yet.
it: Non ci sono ancora @label.
