Modules Info (1.0.5) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Version
jv: Versi

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Modules
jv: Modul

en: Custom
jv: Kostum

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
