Modules Info (1.0.5) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Version
ku: وەشان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: module
ku: مۆدیول

en: About
ku: دەربارە
