Modules Info (1.0.5) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Version
nl: Versie

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Issues
nl: Uitgaven

en: Custom
nl: Aangepast

en: Id
nl: ID

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: There are no @label yet.
nl: Er zijn nog geen @label.
