Modules Info (1.0.5) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Version
sq: Versioni

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Modules
sq: Modulët

en: Custom
sq: E personalizuar

en: module
sq: moduli

en: modules
sq: modulët

en: About
sq: Informacione
